پاورپوینت: روشهای مقابله با بازجویی

شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۳

دانلود پاورپوینت

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I5lbE0BQRd8[/youtube]

در حکومت های خودکامه و خصوصا ایران، بازجویی از فعالین حقوق بشر، سیاسی و مدنی نه تنها یک روند حرفه ای برای کشف حقیقت، اجرای عدالت و قوانین منصفانه نیست بلکه روشی ناعادلانه و غیر انسانی به منظور تسلیم، تحقیر و هتک حرمت دستگیر شدگان است تا با توسل به ابزارها و روشهای غیر انسانی  و گاها خشونت آمیز در جهت بسط و گسترش قدرت خودکامه اقدام کنند.

آنها تلاش می کنند با استفاده از روشهای تقلب آمیز، دروغ و ترفندهای مختلف، فعالین سیاسی و مدنی را از ادامه فعالیت های خود منصرف کرده یا آنها را بر خلاف حقوق قانونی و مندرج در اعلامیه جهانی حقوق بشر از آزادیهای سیاسی و مدنی محروم کنند.

در این دو پاورپوینت خواهیم کوشید به منظور حمایت از افرادی که مورد بازجویی های غیر عادلانه و ظالمانه قرار می گیرند، ضمن آشنایی آنان با ترفندهای بازجویی، راههای مقابله با آن را نیز مورد بحث و بررسی قرار داده تا شناخت و آمادگی بیشتری در رویارویی با چنین خشونتهایی وجود داشته باشد.

پاورپوینت اول؛ روی عکس کلیک کنید

bqzjoiee-1-[1]

پیوست:

دانلود پی دی اف: (+)

دسترسی به پاورپوینت اول: آشنایی با ترفندهای بازجویی

اگر اطلاعات شما در مورد پاورپوینت کم است و نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید یا برای استفاده از پاورپوینت مشکلی دارید، این مطلب را مطالعه کنید:  پاورپوینت چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

نهم آذر ۱۳۹۰

Comments

  1. mokhtar says:

    kheillie aliiii bod mersi
    tarifesh ro shenideh bodam
    faghat dir be dir dorost nakonid powerpoint

  2. sasan says:

    سلام از داخل ایران هستم با استفاده از فیلتر شکن سرعت پایین میاد و قادر به دانلود نیستم لطفا فایلشو به ایمیلم ارسال نمایید