پاورپوینت: آشنایی با ترفندهای بازجویی

شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۳

دانلود پاورپوینت

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I5lbE0BQRd8[/youtube]

در حکومت های خودکامه و خصوصا ایران، بازجویی از فعالین حقوق بشر، سیاسی و مدنی نه تنها یک روند حرفه ای برای کشف حقیقت، اجرای عدالت و قوانین منصفانه نیست بلکه روشی ناعادلانه و غیر انسانی به منظور تسلیم، تحقیر و هتک حرمت دستگیر شدگان است تا با توسل به ابزارها و روشهای غیر انسانی  و گاها خشونت آمیز در جهت بسط و گسترش قدرت خودکامه اقدام کنند.

آنها تلاش می کنند با استفاده از روشهای تقلب آمیز، دروغ و ترفندهای مختلف، فعالین سیاسی و مدنی را از ادامه فعالیت های خود منصرف کرده یا آنها را بر خلاف حقوق قانونی و مندرج در اعلامیه جهانی حقوق بشر از آزادیهای سیاسی و مدنی محروم کنند.

در این دو پاورپوینت خواهیم کوشید به منظور حمایت از افرادی که مورد بازجویی های غیر عادلانه و ظالمانه قرار می گیرند، ضمن آشنایی آنان با ترفندهای بازجویی، راههای مقابله با آن را نیز مورد بحث و بررسی قرار داده تا شناخت و آمادگی بیشتری در رویارویی با چنین خشونتهایی وجود داشته باشد.

پاورپوینت اول:روی عکس کلیک کنید

bqzjoiee-2-[1]

پیوست:

دسترسی به پاورپوینت دوم: روشهای مقابله با بازجویی

اگر اطلاعات شما در مورد پاورپوینت کم است و نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید یا برای استفاده از پاورپوینت مشکلی دارید، این مقاله را مطالعه کنید:  پاورپوینت چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

نهم آذر ۱۳۹۰

 

Comments

 1. آرش الف says:

  لطف کنید به انگلیسی، عربی سایر زبان های اروپایی هم آن را ترجمه کنید تا زندانیان بحرینی، یمنی، عربستانی، کویتی، اردنی در بند دیکتاتورها و زنان و مردان جنبش ۹۹% در امریکاو اروپا و مردم سراسر جهان که هر لحظه ممکن است ربوده وگرفتار زندان گوانتانامو، بگرام و ابوغریب یا زندان های مخفی امریکا بشوند از آن بهره ببرند.
  به خصوص روش های مقابله با روش های کاملاً قانونی و مطابق حقوق بشر غرق شدن مصنوعی، برهنه شدن کامل توسط بازجو و وادار کردن زندانی دیگربه تجاوز به متهم توسط بازجو و کپه انسانی از آدم های برهنه ساختن، حمله با سگ، شوک الکتریکی، غلطانیدن در نجاست انسان، تجاوز و قتل در چادرهای خیابانی جنبش توسط عوامل نفوذی حکومت، ضرب و شتم در حد پارگی طحال و سقط جنین را هم آموزش دهید.

 2. محسن از ایران says:

  خسته نباشید خیلی کار دقیق و حساب شده ای بود به خیلی از مواردی اشاره کردید که برای من دقیقا پیش اومده بود و بعضی از این کلکها را دقیقا به من زدند واقعا خسته نباشید

 3. mahnaz says:

  afarin be in karhai khob shahrvandyar jozve behtarin karhaie keh ta behal dorost shodeh az lahaz amozesh khasteh nabashid

 4. Zartosht Daneshvar says:

  jaiy ham baraye goftegouye Internety manande paltalk baz konid bad nist…