پاورپوینت آموزشی: زنان ایران و آنچه حق آنهاست!

تیر ۲۸ام, ۱۳۹۲

پاورپوینت آموزشی زنان ایران و آنچه حق آنهاست

دانلود پاورپوینت ( ۲۰۱۰)؛ نسخه (۲۰۰۷)

پاورپوینت “زنان ایران و آنچه حق آنهاست!” که با هدف آگاهی بخشی و روشنگری نسبت به یکی از مهمترین کنوانسیون های حقوق بشری مرتبط با حقوق زنان در دنیای امروز تهیه شده، در حقیقت مقایسه ای است میان مفاد کنوانسیون رفع تمامی اشکال تبعیض علیه زنان و بسیاری از قوانین تبعیض آمیز در ایران.

تهیه کنندگان این پاورپوینت کوشیده اند تا با زبان بسیار ساده،  به دور از پیچیده گویی و همچنین با بهره گیری از تصاویر جذاب و جلوه های ویژه مخاطب را نسبت به فاصله و تفاوتهای غیر قابل انکار میان حقوق شناخته شده زنان در دنیای امروز و آنچه در ایران برقرار است، آگاه کنند.

امیدواریم از آنجایی که فعالیتهای زنان برای آگاهی بخشی در این حوزه با محدودیت های جدی در ایران روبرو شده ، پاورپوینت پیشرو قدمی باشد برای شناساندن هر چه بهترمفاد کنوانسیون رفع تمامی اشکال تبعیض علیه زنان، کنوانسیونی که مبنایی است برای شکل گیری مطالبات زنان درهر نقطه جهان.

مجموعه شهروندیار ضروری می داند از خانم شادی صدر، آقایان صالح کامرانی و محمد مصطفایی که با نظرات و پیشنهادات خود ما را در هر چه پربارتر شدن این محصول آموزشی یاری رساندند، قدردانی نماید.

شایان ذکر است بزودی نسحه فلش-ویدیوی این پاورپوینت آموزشی تهیه و در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.

ویدیوی تهیه شده از این پاورپوینت را می توانید در زیر ببینید

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0CNcVoHCVm8[/youtube]

شهروندیار

پیوست:

۱- دانلود نسخه ۲۰۰۷ این پاورپوینت (+) دریافت فونت (+)

۲- آموزش نحوه استفاده از پاورپوینت (+)

۳- اگر پاورپوینت اجرا نمی شود، این برنامه مجانی با نام  ۲۰۱۰ powerpoint viewer را دانلود و نصب کنید (+) اگر ۶۰ مگابایت زیاد است می توانید نسخه ۲۰۰۷ این برنامه را (+) دانلود و نصب کنید.

۴- ویدیوی تهیه شده از این پاورپوینت (+) و پی دی اف تهیه شده از آن (+)

شهریور ۹۱