اعتماد به نفس همان زیبایی‌ست

مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۴

توریا پیت ۲۹ ساله که خود را «خوش‌شانس‌ترین زن در جهان» لقب داده در گفتگو با روزنامه صبح سیدنی پس از قرار گرفتن بر روی جلد یکی از مجلات برتر زنان می‌گه: «این عکس به من می‌گه که اعتماد به نفس همان زیبایی است، زنان زیادی وجود دارند که بسیار زیبا هستند اما اعتماد به نفس ندارند و این چیزی‌ست که شما را به اشتباه می‌اندازد… همه ما قدرتی درونی داریم اما به ندرت شانس این را می‌یابیم تا ارزش بالای خود را بیابیم.»

توریا پیت (Turia Pitt) مهندس معدن، دونده دوی ماراتن و مدل زیبایی، در سپتامبر ۲۰۱۱ در جریان آتش سوزی فوق ماراتن ۱۰۰ کیلومتری کمبرلی استرالیا دچار سوختگی ۶۵ درصد شد. انگشتان و شست دست راستش رو به کلی از دست‌داد و ۵ ماه در بیمارستان بود.(مایکل هوسکین)دوست پسرش بعد از این حادثه تصمیم گرفت که از کارش استعفا بدهد و خودش شخصا در مراحل بهبودی توریا در کنارش حضور داشته باشد. در مصاحبه ای که شبکه سی ان ان با اونها انجام داد از او پرسیدند آیا در مراحل بهبودی توریا زمانی رسید که فکر کنی وقتش است که شخصی رو برای کمک به اون استخدام کنی و خودت به دنبال زندگیت بروی؟
او گفت من با روح و شخصیت توریا ازدواج کردم و اون تنها زنی خواهد بود که به تحقق رویاهای من ادامه خواهد داد. می گن این یک عشق واقعی ست.
توریا پس از پشت سر گذاشتن بهبود غیرمنتظره‌اش ۲۱۰۰ کیلومتر از استرالیا تا الورو را رکاب زده است، طول دیوار چین را طی کرده و ۲۰ کیلومتر شنا کرده است. این کارها را طی یک سال گذشته جهت جمع‌آوری کمک مالی برای خیریه ری‌سرج اینترنشنال «ReSurge International» کرده است که کار جراحی‌های بازسازی-زیبایی را انجام می‌دهد.
از صفحه فیسبوک حمیده آرمیده
…………………..
کارگاه آموزشی شهروندیار11856323_930899493632738_5765934163962331077_o